• HV Pacelli

  • Dames 2

  • Boven vlnr: Anne Wopereis, Milou Reijrink, Britt Waalderbos, Jana Domhof, Marlou Spekschoor, Joop Reijrink
    Beneden vlrn: Noreen Engelen-Schotman, Jette Krabbenborg, Leonie Segers, Vivian van Hagen, Nancy Dankbaar, Silke Hoenderboom
    Ontbrekend op de foto: Anne Krabbenborg
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Reijrink, JoopTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Reijrink, JoopOverige stafAIS-contactpersoon
  • Shirtsponsor

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    18 nov12:25Pacelli DS2 (d) - SC Klarenbeek DS1 (d)
    24 nov19:30AHV Achilles DS2 (d) - Pacelli DS2 (d)
  • Poulestanden Pacelli DS2 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Overwetering DS265012910
    2SC Klarenbeek DS15401268
    3ESCA-Handbal DS2540168
    4SV Schalkhaar DS15203-44
    5Pacelli DS25203-144
    6Huissen HV DS25104-72
    7AHV Achilles DS25005-360
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Huissen HV DS2 (d) - Pacelli DS2 (d)11 nov13 - 15
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.