• HV Pacelli

  • DC1

  • Boven vlnr: Fleur Krabbenborg, Rachelle Hendriks, Neeltje Wassink, Silke Onstenk, Zoë van der Vecht, Annet Hummelink
    Onder vlnr: Jet Boekelder, Mijntje Wassink, Myrthe Spieker, Liz Wopereis, Maud Stegers
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hummelink, AnnetTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Shirtsponsor

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    18 nov14:45Pacelli DC1 (d) - Grol H.V. DC1 (d)
    25 nov12:10DFS Arnhem DC3# (d) - Pacelli DC1 (d)
  • Poulestanden Pacelli DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1HV Angeren DC14400638
    2DFS Arnhem DC24400318
    3HCL/Groessen-Loo DC15401218
    4OBW DC16402118
    5Huissen HV DC15302106
    6Pacelli DC14202214
    7Duiven DC2#520374
    8Grol H.V. DC15104-172
    9DFS Arnhem DC3#5005-540
    10Blauw Wit DC1#5005-930
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    HCL/Groessen-Loo DC1 (d) - Pacelli DC1 (d)11 nov15 - 8
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.